Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

50 Jubileuszowe Targi BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY

30 grudnia 2019

Drodzy Czytelnicy!


Wkrótce nadejdą święta Bożego Narodzenia. W naszej tradycji są one kojarzone przede wszystkim z wieczerzą wigilijną. Tego magicznego wieczoru cała rodzina wspomaga siłę swojego Rodu i zasiada wspólnie przy świątecznie nakrytym stole, celebrując nadchodzące Boże Narodzenie. Każdy z Was pewnie wie, że słowo „wigilia” pochodzi od łacińskiego „vigiliare” i oznacza „nocne czuwanie”, a okres przed świętami to adwent (łac. adventus). W tradycji chrześcijańskiej to czas oczekiwania na powtórne przyjście Chrystusa. Trwa on od 23 do 28 dni, rozpoczyna się w pierwszą niedzielę po uroczystości Chrystusa Króla. Utrzymywanie tradycji i wiara kształtują potęgę i siłę Rodu człowieka. O tradycjach, zwyczajach i symbolach towarzyszących świętom Bożego Narodzenia już wiele wiemy, ważne jest uświadomienie sobie pojednawczego charakteru tego wyjątkowego święta, w którym miłością i dobrym słowem oraz uczynkami możemy wpływać na dalsze losy naszych pokoleń, przekazując wartości silnej, zdrowej, pełnej miłosierdzia rodziny. To czyni potęgę siły Rodu człowieka.

Dla każdego z nas koniec roku to także czas podsumowań minionego okresu. Dla naszej firmy to czas planowania kalendarza ciekawych wydarzeń i spotkań zarówno na łamach „Szamana”, jak i w naszym Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach, obecnie na ul. Damrota 6, które posiada ponad 25-letnią historię działalności. Nasi specjaliści to wyjątkowe na skalę Polski osobowości, które dzięki swojemu doświadczeniu i kwalifikacjom wspomagają Wasze zdrowie zarówno leczeniem konwencjonalnym, jak i metodami zastępczymi wobec nieskutecznej tradycyjnej terapii. Nasi terapeuci specjalizują się w unikalnych na skalę światową metodach terapeutycznych uznawanych przez WHO, a o ich skuteczności świadczy liczba zadowolonych klientów. To dla Was będziemy się zmieniać i od nowego roku planujemy nowe miejsce dla rozmieszczenia jeszcze bardziej komfortowych gabinetów i pomieszczeń dla spotkań i warsztatów bazujący na naturalnych, zintegrowanych metodach utrzymania zdrowia. Spółka Medpress, która skupia wydawnictwo czasopisma „Szaman”, Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach i największe w Polsce oraz jedne z większych w Europie Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury”, czerpie energię z tego, co zostało spełnione i dokonane dzięki swojej twórczyni, red. Ninie Grelli, a jednocześnie dziś kontaktujemy się z niezwykłą, lotną energią Nowego, która zachęca nas do rozszerzania horyzontów, sięgania dalej, wyruszania w nowe wspólne podróże. Nowy rok to okazja do spotkania z tym, co przyniesie Nowe. Dlatego w perspektywie nadchodzącego 2020 roku, poprzez udział w pracach indywidualnych w Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach, jak i warsztatach grupowych, będziecie mogli świadomie pracować i odkrywać swoje nowe możliwości utrzymania zdrowia i komfortowej długowieczności, układać plany i marzenia, rozwijać pasje. Zintegrowane metody medycyny naturalnej, które przedstawiamy w naszym Centrum, to duma naszej długoletniej działalności na polskim rynku. Z kalendarzem spotkań i wizyt będziecie mogli zapoznać się już w styczniu na łamach „Szamana”, który od nowego roku będzie dwumiesięcznikiem (styczeń-luty, marzec-kwiecień, maj-czerwiec, lipiec-sierpień, wrzesień-październik, listopad-grudzień) z adekwatną wiedzą o podstawach naukowych, prezentowaną przez zespół wspaniałych specjalistów i nowych twarzy.

Od nowego roku także wracamy do spotkań podczas Śród Szamańskich i koncertów muzycznych w nowym miejscu, zaprosimy do wspólnych wyjazdów na zabiegi oczyszczania wątroby i organizmu w nowym wydaniu, dostosowanych do najnowszych badań według skutecznych zintegrowanych metod, wspólnie przeżyjemy atrakcyjne wyjazdy wakacyjne, warsztaty i szkolenia.

Bądźcie z nami podczas imprez, które z niezwykłą pieczołowitością i dbałością będziemy dla Was przygotowywać. Nasi specjaliści czekają na Was jeszcze pod starym adresem na ul. Damrota 6, a w nowym roku czeka na Was moc wspaniałych niespodzianek. Już dziś pragnę wszystkich serdecznie zaprosić na nasze jubileuszowe 50. Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, w dniach 21-22 marca 2020 r. Będzie się działo!

Dziękuję Wam za wszystkie wspólne chwile z nami, za zaufanie jakim nas darzycie i życzę wszystkim Czytelnikom „Szamana” wspaniałych, spokojnych, radosnych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia, wpływających na budowę korzeni silnej, zdrowej rodziny.

red. Halina Jurkowska

W sprawie targów prosimy o kontakt pod adresem: targi@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Więcej informacji, regulamin i formularze dla wystawców znajdziecie Państwo po tym linkiem:
grella.pl/news/679/50-targi-blizej-zdrowia-blizej-natury

50 Jubileuszowe Targi BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY

 

Fot.: Arkadiusz Ławrywianiec

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
EVRQC
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej grella.pl
ul. Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-005 Katowice
tel.: (32) 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@grella.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.