Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

50 Targi BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY

21 marca 2020

ZAPRASZAMY NA 50-te JUBILEUSZOWE TARGI BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY

21-22.03.2020 r.

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE
40-163 KATOWICE, PLAC SŁAWIKA I ANTALLA 1

 

Szanowni Państwo!

Pragnę serdecznie zaprosić Państwa do udziału i prezentacji swojego dorobku firmowego , podczas Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury” im. red. Niny Grelli, które 21-22 marca 2020r. odbędą się już po raz 50 jubileuszowy. Impreza ta to największe w Europie targi medycyny naturalnej, za każdym razem odwiedzane przez 8000-10000 osób. Z kolei liczba wystawców to ponad 200 firm, które do Katowic przyjeżdżają z całego świata. Wśród zaproszonych gości znajdą się naukowcy z Polski i z zza granicy w tym z Syberyjskiego Uniwersytetu Medycznego w Tomsku, etnografowie z Ałtaju, naukowcy z Instytutu Biolit z Tomska, lekarze i specjaliści medycyny konwencjonalnej oraz naturalnej m.in. z Polski, Niemiec, Czech, Ukrainy. Założycielką i wieloletnią dyrektor targów była red. Nina Grella, która zmarła w czerwcu 2018 roku. Od października 2018 roku impreza nosi jej imię.

Dotychczas targi odbywały się w Katowicach Miasto Ogrodów Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek, mając na uwadze duże zainteresowanie katowiczan naszą imprezą zorganizujemy 50-te Jubileuszowe Targi „ Bliżej zdrowia, Bliżej natury” w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Tym razem tematem przewodnim Spotkań z Medycyną Naturalną będzie: utrzymanie zdrowia polskiej rodziny w poszanowaniu tradycji naszych przodków –„Zdrowie- Potęga siły rodu człowieka”. Wśród wykładowców znajdą się lekarze i specjaliści medycyny konwencjonalnej oraz naturalnej, w tym: prof. Walentyna Bukowa z Rosji, prof. Zbigniew Królicki, prof. Artur Stojko, dr n. med. i dominikanin ojciec Jacek Maria Norkowski, dr Ewa Kuchowicz, Janusz Zagórski a także inni – wyjątkowe osobowości z Polski i zza zagranicy.

Gościem specjalnym targów będzie niezwykła osobowość, która przyjęła nasze zaproszenie: Artiom Michaiłovicz Ignatienko – biały szaman, etnograf, naukowiec z Ałtaju. Artiom Michajłowicz Ignatienko jest inicjatorem powstania i rejestracji w dystrykcie Bijsk organizacji publicznej „Związek Kultur Narodowych Ałtaju”. Jest jednym z autorów prestiżowego w Rosji projektu „Legendy i opowieści z Ałtaju”, realizowanego dzięki wsparciu gubernatora okręgu Ałtaju A.B. Karlina, jak również twórcą m.in. parku etnokulturowego „Legenda”, muzeum-panoramy „Ałtaj. Historia Rosji”. Za umocnienie przyjaźni narodów przyznano mu Certyfikat Honorowy Rady Republiki Ałtaju. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. w 2015 roku został uhonorowany nagrodą im. W.M. Szukszyna przez redakcję czasopisma „Moja Ziemia”. Jako przewodnik duchowy Artiom Michaiłowicz ma obowiązki, które obligują go do wypełnienia duchowej misji, którą jest budowanie nauki i kształtowanie świadomości w pielęgnowaniu tradycji rodzinnych – siły rodu, przekazywanie wiedzy o zwyczajach narodów Ałtaju tworzonych dla dobra rodziny, świata, które są uniwersalne dla chrześcijan.

W dobie rozwoju współczesnej cywilizacji jakże ważny i aktualny to temat – umacnianie pozycji rodziny i siły rodu.

Szanowni Państwo, mamy nadzieję, że wyświadczycie nam ten zaszczyt i potwierdzicie swoje zgłoszenie do uczestnictwa w wyjątkowej imprezie w temacie utrzymania zdrowia podczas Jubileuszowych 50. Targów „Bliżej zdrowia, bliżej natury” im. red. Niny Grelli .

Z poważaniem
Halina Jurkowska

 

W sprawie targów prosimy o kontakt pod adresem: targi@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

do pobrania:

 

50 Jubileuszowe Targi BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY

 

Fot.: Arkadiusz Ławrywianiec

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
TNPMZ
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej grella.pl
40-022 Katowice, ul. Damrota 6
tel.: (32) 257 15 90
kontakt@grella.pl
Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.