Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

50 Targi BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY

11 listopada 2019
Autor: Halina Jurkowska

ZAPRASZAMY NA 50-te JUBILEUSZOWE TARGI BLIŻEJ ZDROWIA BLIŻEJ NATURY

21-22.03.2020 r. 

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE
40-163 KATOWICE, PLAC SŁAWIKA I ANTALLA 1

 

Drodzy Czytelnicy,


Jubileuszowe 50. Targi „Bliżej zdrowia, bliżej natury” to wspaniała okazja do spotkania z Wami i uroczystych obchodów najstarszego na Śląsku wydarzenia poświęconego zagadnieniom medycyny spersonalizowanej, naturalnej. To jedna z większych imprez w Europie, którą odwiedza ok. 8000-10000 osób. Przybędą na nią goście z zagranicy, m.in.: Australii, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Kazachstanu, Ukrainy, Białorusi, Bułgarii i Czech.

Od października 2019 r. jestem redaktorem naczelnym wydawnictwa „Szaman” oraz nowym właścicielem i prezesem Medpress Sp. z o.o. i pragnę serdecznie zaprosić Państwa w dniach 21-22.03.2020 r. do Międzynarodowego Centrum Kultury w Katowicach na niepowtarzalną imprezę targową sygnowaną imieniem założycielki targów, Niny Grelli.

Zwyczajowo targi odbywają się dwa razy do roku, wiosną i jesienią. Jednak w tym roku, w związku ze zmianą właściciela w październiku 2019 r. uznaliśmy, że jubileusz targowy zasługuje na specjalne przygotowanie wydarzenia z udziałem wyjątkowych osobowości z zagranicy. Aby spełnić Państwa oczekiwania, przygotowaliśmy bogaty program imprezy.

Gościem specjalnym targów będzie niezwykła osobowość, która przyjęła nasze zaproszenie:

Artiom Ignatienko – biały szaman z Ałtaju. Artiom Michajłowicz Ignatienko jest inicjatorem powstania i rejestracji w dystrykcie Bijsk organizacji publicznej „Związek Kultur Narodowych Ałtaju”. Jest jednym z autorów prestiżowego w Rosji projektu „Legendy i opowieści z Ałtaju”, realizowanego dzięki wsparciu gubernatora okręgu Ałtaju A.B. Karlina, jak również twórcą m.in. parku etnokulturowego „Legenda”, muzeum-panoramy „Ałtaj. Historia Rosji”. Za umocnienie przyjaźni narodów przyznano mu Certyfikat Honorowy Rady Republiki Ałtaju. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród, m.in. w 2015 roku został uhonorowany nagrodą im. W.M. Szukszyna przez redakcję czasopisma „Moja Ziemia”. Jako szaman i przewodnik duchowy Artiom ma obowiązki, które obligują go do wypełnienia duchowej misji, którą jest budowanie nauki i kształtowanie świadomości w pielęgnowaniu tradycji rodzinnych – siły rodu, przekazywanie wiedzy o zwyczajach narodów Ałtaju tworzonych dla dobra rodziny, świata, które są uniwersalne dla chrześcijan. W dobie rozwoju współczesnej cywilizacji jakże ważny i aktualny to temat – umacnianie pozycji rodziny i siły rodu.

Podczas spotkania z najprawdziwszym szamanem z Ałtaju dowiemy się o praktykach duchowych wpływających na pozycję i stan rodziny. Misję i temat przewodni targów w kształtowaniu zdrowej rodziny będziemy wspierać wydarzeniami towarzyszącymi wizycie naszego gościa.

O tym, co będzie w planie jubileuszowej imprezy, będziecie mogli przeczytać w kolejnych wiadomościach targowych, które będziemy publikować na łamach „Szamana” w następnych miesięcznych wydaniach.


Prezes Zarządu
Halina Jurkowska

W sprawie targów prosimy o kontakt pod adresem: targi@blizej-zdrowia-blizej-natury.pl

Regulamin i formularze dla wystawców znajdziecie Państwo po tym linkiem:
grella.pl/news/679/50-targi-blizej-zdrowia-blizej-natury

 

 

Fot.: Arkadiusz Ławrywianiec

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
BWVSF
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej grella.pl
40-022 Katowice, ul. Damrota 6
tel.: (32) 257 15 90
kontakt@grella.pl
Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.