Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

Medycyna naturalna: Sekrety szeptuchy

14 marca 2019
Autor: Leszek Brzoza

Vadim Tschenze z Rosji od lat praktykuje jako uzdrowiciel duchowy. W jego rodzinie takie uzdrawianie było niezwykle ważne i pielęgnowane. Te doświadczenia z zakresu medycyny naturalnej opisuje w książce pt. „Sekrety szeptuchy”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Studio Astropsychologii.

- Moja nowa książka, może się okazać dla ciebie niezwykle wartościowa, ponieważ głównym jej zamysłem jest filozofia samoleczenia – pisze autor. Dodaje, że istnieje wiele sposobów na to, aby aktywować własne zdolności.

- Nie musisz wcale czekać, aż lekarz przepisze ci lekarstwa, które mają za zadanie wypędzić chorobę z twojego organizmu. Ty sam możesz wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić coś ważnego dla swojego zdrowia. Ludzie nie zostają uzdrowieni, tylko sami siebie uzdrawiają! Weź zatem odpowiedzialność za swoje zdrowie i życie – czytamy w książce.

Żyjemy w ciągłym stresie i pośpiechu. Cierpimy na różnego rodzaju schorzenia i odbieramy złe energie nie wiedząc jak się przed nimi chronić. Z pomocą przychodzi tradycyjna rosyjska metoda uzdrawiania, przekazywana z pokolenia na pokolenie. Metoda, która zajmują się szeptuchy.

Vadim Tschenze obiecuje, że dzięki jego książce poznamy metody uzdrawiania wielu chorób i zaklęcia usuwające lęk, strach i urazy oraz rytuały z wykorzystaniem kart, kartek papieru, tablic, kamieni, cyfr czy świętych obrazów. Autor zapoznaje nas ze sposobami oczyszczania ciała i duszy, technikami relaksacyjnymi, które zaledwie w kilka minut przywrócą równowagę ducha. Przedstawia także retriming, czyli sposób na pozbycie się nałogów, program Futzuki służący pozbywania się bólu, zasady oczyszczania karmicznego i wiele innych sposobów, aby nasze życie stało się łatwiejsze.

Vadim Tschenze zajmuje się także pojęciem karmy, jej przezwyciężaniem, a także układem planetarnym. Organizuje warsztaty, seminaria obejmujące uzdrawianie za pomocą karmy, metody terapeutyczne szeptuch, channeling i ziołolecznictwo.

 

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej

Fot.: Pixabay License
Image by Victoria_Borodinova on Pixabay

Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
NOGHW
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej grella.pl
ul. Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@grella.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.