Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

Warsztaty: KONTAKT Z WŁASNĄ INTUICJĄ – trening

30 marca 2019
Autor: amc

Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach zaprasza

30 marca na warsztaty:

KONTAKT Z WŁASNĄ INTUICJĄ – trening

NATALIA SLIPIŃSKA-SOWICKA, rosyjska psycholog, zaprasza na warsztaty. Intuicja, to fenomen, o którym prawie wszyscy słyszeli, ale nikt dokładnie nie wie, czym jest. Intuicja obecna jest w każdej chwili życia człowieka, towarzyszy mu w rutynowych czynnościach i podejmowaniu ważnych decyzji. Jest wewnętrznym głosem podszeptującym rozwiązania, które z reguły są sprzeczne ze „zdrowym rozsądkiem”.

Intuicja należy do świata niematerialnego, niewerbalnego, niewidzialnego, którego nie sposób poznać przy pomocy tradycyjnych metod badawczych. Potrzebna jest nie tylko nowa wiedza, ale rozwinięcie specyficznych zdolności, takich jak jasnowidzenie, jasnosłyszenie, jasnoczucie. Umiejętności te każdy człowiek ma, ale zaniedbał je na drodze ewolucji. Był ukierunkowany na doskonalenie części mózgu, odpowiedzialnej za logikę i analizę. Prawa półkula odpowiedzialna między innymi za wyobraźnię i kreatywność czeka na pełne odkrycie swojego potencjału. Jej rozwój da szansę na świadomy kontakt z intuicją. Poprzez praktyczne ćwiczenia, rozwijające nowe psychiczne zdolności, będziesz mógł sprawdzić: jak działa intuicja, jakim językiem się posługuje, poznać jej słabe i mocne strony.

W programie: Fenomen intuicji – czym jest i skąd pochodzi. Kanały informacyjne intuicji. Silne i słabe strony intuicji. Intuicja a logika. Język intuicji – kody, obrazy, symbole. Analiza i interpretacja otrzymywanych informacji. Intuicja żeńska, a intuicja męska. Intuicja praktyczna – intuicja w życiu codziennym.

Zajęcia odbędą się w sobotę 9 marca, w godzinach 10-14 w Katowicach przy ul. Damrota 6. Zapisy telefoniczne 32 257 08 39

Cena warsztatów: 200 zł.

Źródło: Portal Medycyny Naturalnej
Komentarze:
Przepisz tekst z obrazka:
MOPBK
O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej grella.pl
40-022 Katowice, ul. Damrota 6
tel.: (32) 257 15 90
kontakt@grella.pl
Redaktor naczelny: Aldona Minorczyk-Cichy
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.