Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Więcej

Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii

W trosce o zdrowie naszych klientów i pracowników zdecydowaliśmy o tymczasowym zamknięciu Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii przy ul. Korfantego 2 w Katowicach do odwołania na czas kwarantanny sugerowany przez Ministerstwo Zdrowia.

Bez zmian w miarę możliwości prowadzimy telefoniczna obsługę klienta - tel. 602 483 699.

Aktualne informację będą się pojawiały na naszej stronie. 

 

PROFESJONALIZM, DOŚWIADCZENIE, TRADYCJA

Istniejemy od 1990r.

Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii w Katowicach

40-004 Katowice ul. Al. Korfantego 2 (wejście od tyłu budynku)
1 piętro-wjazd windą wprost do Centrum
tel. 32 257 08 39

Centrum jest czynne od poniedziałku do piątku od g. 10- 19,
na życzenie do 20.

W soboty na indywidualne ustalenia.
Informacja i zapisy telefoniczne w godz. 10 - 18.

Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii prowadzi szeroką działalność stosowania naturalnych terapii, profilaktyki, rehabilitacji w tym upowszechniania zintegrowanych metod utrzymania zdrowia.

Działalność Centrum umożliwia wszystkim zainteresowanym korzystanie z usług:

 • fizjoterapeuty
 • rehabilitanta
 • terapeuty manualnego
 • chirurga-ortopedy
 • kręgarza
 • masażysty
 • dermatologa
 • irydologa
 • homeopaty
 • dietetyka
 • zielarza-fitoterapeuty
 • naturoterapeuty
 • bioenergoterapeuty
 • psychologa
 • doradcy życiowego
 • astrologa
 • numerologa


Centrum umożliwia dostęp do informacji naukowej, literatury specjalistycznej z zakresie manualnych terapii, psychoterapii, fitoterapii i naturoterapii, dietetyki, astrologii i metodologii terapii zintegrowanych. Zintegrownane terapie oferowane w Centrum opierają się na specjalistycznej wiedzy o czakrach, medycyny chińskiej, japońskiej, rosyjskiej i ajurwedy, kinezjologii, anatomii, psychologii, ziołolecznictwie- fitoterapii, terapii manualnych.

Dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką naturalnych metod wspomagania organizmu i utrzymania zdrowia Centrum organizuje warsztaty wybitnych przedstawicieli i specjalistów naturalnych terapii oraz środowiska zielarskiego. Współpracuje z Instytutem Zielarstwa Polskiego, Izbą Zielarsko-Medyczną. Centrum propaguje ideę rozszerzenia programu studiów o zagadnienia zintegrowanych terapii z szerokim zagadnieniem fitoterapii. Centrum wraz ze swoimi partnerami współpracuje z instytucjami naukowymi w kraju i za granicą, zapewniając bieżącą informację na temat osiągnięć i perspektyw fitoterapii. Panel ekspercki Centrum tworzą m inn profesorowie, naukowcy, dr n. med. UM z Polski i zagranicy.

Zapraszamy na warsztaty i szkolenia:

Zielarskie- fitoterapeutyczne, terapii manualnej, psychoterapii, medycyny słowiańskiej, japońskich technik tarapeutycznych kręgosłupa, terapii powięziowej, muzykoterapii, uzdrawiania pranicznego, kosmetyczne-kosmetyków żywych, kulinarne.

Centrum organizuje liczne aktywności sezonowe w tym:
Oczyszczanie wątroby
Oczyszczanie jelit
Letni Uniwersytet Zdrowia

Gwarancja jakości red. Niny Grelli

 

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW:

 

dr Hanna Chmiel Lekarz Irydolog

dr Hanna Chmiel

Lekarz Irydolog

Irydolog, konsultacje homeopatyczne dorosłych i dzieci.

"Homeopatia w ostrych chorobach układu oddechowego" - Lek. Hanna Chmiel-Pietriczenko (YouTube)

 

Oleksandr Gorbatiuk (Terapeuta manualny)

Oleksandr Gorbatiuk

Terapeuta manualny

Terapeuta manualny, chiropraktyk, specjalista terapii Su-Jok, specjalista metody Jewminowa, masażysta. Ćwiczenia, profilaktyka, uzdrawianie kręgosłupa.

 

 

dr Hanna Jendrzejek

Lekarz Chirurg Ortopeda-Traumatolog

Chirurg ortopeda-traumatolog, specjalista rehabilitacji medycznej. Pomaga w usuwaniu bólów kręgosłupa i pochodzenia odkręgosłupowego (głowa, rwa kulszowa, rwa barkowa itp.) oraz stawów obwodowych. Metody terapii manualnej, czaszkowo-krzyżowej, osteopatii w połączeniu z psychoedukacją.

 

 

Adam Krzoska (Terapeuta)

Adam Krzoska

Terapeuta

Psycholog, biotronik, instruktor japońskich metod pracy z ciałem i świadomością. 30 lat doświadczenia. Oczyszczanie, regeneracja, wzmacnianie organizmu, zestrojenie organizmu poprzez przywrócenie prawidłowych wibracji.

 

Iwona Kwaśny (Trener jogi / jogi twarzy)

Iwona Kwaśny

Trener jogi / jogi twarzy

Instruktor hatha jogi, jogi twarzy metodą Yogattractive. Studia podyplomowe Ajurwed - holistyczna koncepcja zdrowia. Autorka bloga i FB "Joga w ogrodzie". Dziennikarka promująca zdrowy styl życia w zgodzie ze sobą i naturą.

 

 

Tomasz Niemczyk (Terapeuta)

Tomasz Niemczyk

Terapeuta

Zdrowie w holistycznym spojrzeniu na ciało człowieka. Wyjaśnia działanie materii ludzkiej opierając się na wiedzy o czakrach, medycynie chińskiej, kinezjologii, anatomii i psychologii. Zajmuje się tłumaczeniem ścieżki życia. Wyjaśnia, jak stan braku równowagi psychicznej wpływa na strukturę ciała co przekłada się na szkielet, organy wewnętrzne i całość materii ludzkiej opartej na chemicznym działaniu, które wpływa na podświadomość, czyli myśli. Wpływ na ciało ma otoczenie (ludzie i miejsca), od początku naszego życia. Tłumaczy i pomaga klientom zmienić zapis, dzięki czemu odmieniają swoje życie na płaszczyźnie zdrowotnej, uczuciowej i zawodowej.

 

 

Tomasz Niemczyk (Terapeuta)

Beata Paterska

Coach, trener personalny, doradca życiowy

Coach, doradca życiowy, trener personalny, wgląd i prognozy życiowe na podstawie kart tarota. Tarotowy portret psychologiczny, portrety partnerskie - obliczanie na podstawie daty urodzenia i kart tarota. Karty anielskie, karty rozpoznania wewnętrznego.

 

 

Piotr Rzetecki (Terapeuta manualny)

Piotr Rzetecki

Terapeuta manualny

Terapeuta manualny, kręgarz, specjalista japońskich technik rehabilitacji kręgosłupa. Terapia FDM powięziowa. Opiera się na kręgarstwie miękkim.

 

 

Ewa Ślęzak

Fitoterapeuta, Zielarz, Chirolog, konsultant Biolit

Fitoterapeuta, zielarz, chirolog. Konsultacje z zakresu zdrowia, psychodiagnostyka z dłoni, porady zielarskie, recepturowe, kosmetyki ziołowe.

 

 

Natalia Slipińska-Sowicka (Psycholog, Psychoterapeuta)

Natalia Slipińska-Sowicka

Psycholog, Psychoterapeuta

Psycholog, psychoterapeuta, trener personalny. Posiada zdolności metafizyczne, czuje energie, nawiązuje kontakt z podświadomością klienta. Na podstawie zdjęć i wyglądu określa przyczyny problemów i pomaga znaleźć praktyczne rozwiązania w każdej życiowej sytuacji.

 

 

Grzegorz Szewczyk (Terapeuta)

Grzegorz Szewczyk

Terapeuta

Bioenergoterapeuta, pomocny w szerokim zakresie schorzeń.

 

 

Anna Szteliga

Terapeuta, Masażysta

Biotronik, prowadzi masaż dźwiękiem mis tybetańskich, dzwonów i gongów. Masaż całego ciała. Masaż stóp. Rehabilitacja kręgosłupa na profilaktorze Jewminowa.

 

 

Bogusław Waśkiewicz

Terapeuta

Terapia manualna. Konsultacje i doradztwo osobiste i związkowe, pomoc w problemach zdrowotnych i emocjonalnych. Biomasaż. Oczyszczanie i uwalnianie przyczyn chorób, problemów życiowych i traum przeszłości. Analizy ze zdjęć. Oczyszczanie mieszkań i pomieszczeń biurowych. Czakroterapia. Świecowanie i kochowanie uszu.

 

 

Iga Urbańczyk

Doradztwo życiowe

Doradztwo życiowe. Posiada zdolności parapsychologiczne. Kreowanie dobrej przyszłości, szukanie przyczyn sytuacji w jakiej znajduje się klient.

 

 

Elżbieta Kłobus - Astrologia / Doradztwo życiowe

Elżbieta Kłobus

Astrologia / Doradztwo życiowe

Astrologiczna pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych na podstawie osobistego horoskopu. Interpretacja horoskopu urodzeniowego, partnerskiego, w tym wyjaśnienie różnic osobowości, prognozowanie wydarzeń na podstawie progresji i tranzytów planet oraz solariusza.

 

 

Zofia Wieczorek (Astrologia / Doradztwo życiowe)

Zofia Wieczorek

Astrologia / Doradztwo życiowe

Astrologiczna pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych na podstawie osobistego horoskopu. Interpretacja horoskopu urodzeniowego, partnerskiego, w tym wyjaśnienie różnic osobowości, prognozowanie wydarzeń na podstawie progresji i tranzytów planet oraz solariusza.

 

 

Anna Papaj (Psychotronik/Terapeuta)

Anna Papaj

Psychotronik / Terapeuta

Psychotronik, numerolog, radiesteta, astrolog, terapeuta - life coach.

 

 

Dorota Pachnik (Terapeuta/Kręgarz)

Dorota Pachnik

Terapeuta / Kręgarz

Klawiterapeuta, naturopata, terapeuta manualny, konsultant totalnej biologii, trener radykalnego wybaczania.

 

 

Renata Batorska (technik usług kosmetycznych)

Renata Batorska

Technik usług kosmetycznych

 • masaż relaksacyjno-regenerujący kamieniami lub manualny całego ciała skierowany do osób z obniżonym samopoczuciem, depresją, pomagający odzyskać energię i nastrój, zmniejszający obrzęki, napięcie nerwowe, regenerujący mięśnie
 • masaż bańkami chińskimi o działaniu antycellulitowym, poprawiającym sylwetkę i zmniejszającym widoczność rozstępów
 • masaż miodem wybranych partii ciała, usuwający toksyny z organizmu
 • masaż biustu o działaniu nawilżająco-ujędrniającym
 • masaż relaksacyjny twarzy, szyi i dekoltu o działaniu regenerującym, nawilżającym, ujędrniającym, zmniejszającym wydzielanie sebum w zależności od potrzeb cery
 • masaż relaksujący dłoni lub stóp z elementami refleksologii

Przyjmuje od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu.

 

Marcin Palion (Dekodyka)

Marcin Palion

Dekodyka

Trener metod Dekodyki skutecznie łączy jej wiedzę i możliwości ze swoim doświadczeniem, potencjałem i intuicją co w rezultacie daje świetne efekty. Fascynują go procesy odzyskiwania własnej energii, która jest najwyższą formą inteligencji. Promuję autentyczność, zdrowe relacje / człowiek dla człowieka / i pełna odpowiedzialność za siebie samego.

Uważa, że w procesie wychodzenia z kłopotów, problemów życiowych teorie, idee, schematy nie prowadzą do istoty rzeczy. Natomiast uważność, poznanie siebie i odkodowanie się z destrukcyjnych informacji jest strzałem w dziesiątkę.

 

 

 

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od g. 10- 19 (na życzenie do 20)
informacja i zapisy telefoniczne w godz. 10 - 18
w soboty na indywidualne ustalenia

Centrum Medycyny Naturalnej i Psychoterapii
40-004 Katowice ul. Al. Korfantego 2 (wejście od tyłu budynku - 1 piętro-wjazd windą wprost do Centrum)

Konto rozliczeniowe:
Medpress Sp. z o.o.
al.Korfantego 2 40-004 Katowice
Nr. konta bankowego: 82 1050 1214 1000 0007 0005 8399

tel. 32 257 08 39
email: kontakt@grella.pl

O nas
Redakcja Portalu Medycyny Naturalnej grella.pl
ul. Aleja Korfantego 2
(1 piętro, wejście od tyłu budynku)
40-004 Katowice
tel.: 32 257 08 39, 602 483 699
email: kontakt@grella.pl

Redaktor naczelny: Halina Jurkowska
Znajdz nas
Zapisz się do newslettera i otrzymuj comiesięczną porcję wieści.